„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” to czwarta część kultowej komedii, która od ponad 30 lat bawi miliony Polaków i kolejny kinowy przebój, który przyciągnął do kin rekordową w 2022 roku  liczbę widzów.

Przyjazd teściowej z USA oraz zemsta odrzuconej kobiety mogą doprowadzić do prawdziwego końca świata…

Miłość Agnieszki i Marcina (Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego (Katarzyna Błęcka-Kolska i Zdzisław Wardejn). Babcia Solska (w tej roli cudowna Katarzyna Łaniewska) marzy już tylko o ślubie jedynego wnuka… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka (Anna Mucha). Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat i medytację. Spokój Piotrusia i Marlenki (uwielbiany przez publiczność duet Katarzyny Skrzyneckiej z Maciejem Zakościelnym) burzy nieoczekiwana wizyta… mamusi z Ameryki, w której rolę wciela się fenomenalna Dorota Stalińska. A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu rozpoczyna się prawdziwe trzęsienie ziemi i popis najwyższego kunsztu gry aktorskiej.

Zobacz zwiastun

Zobacz kulisy produkcji filmu

Rok produkcji: 2020

Data premiery: 7 stycznia 2022


Reżyseria: Anna Wieczur

Scenariusz: Ilona Łepkowska

Zdjęcia: Jan Cybis

Dystrybucja: Next Film

Liczba widzów w kinach: 760.763

Obsada aktorska:

Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Łaniewska, Małgorzata Rożniatowska, Paweł Nowisz, Anna Mucha, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz, Marian Opania, Karol Strasburger, Krzysztof Kiersznowski, Arkadiusz Smoleński, Mayu Gralińska-Sakai, Krzysztof Szczepaniak, Krzysztof Broda-Żurawski