Numer 1 kinowego box office w premierowy weekend w Polsce! Świetna obsada, cudowny humor oraz przepiękna muzyka. Komedia dla każdego, która porywa i wzrusza…

Przyjazd teściowej z USA oraz zemsta odrzuconej kobiety mogą doprowadzić do prawdziwego końca świata…

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! 

To film o sile przyjaźni i ojcostwie, do którego się dorasta. Czasem szybciej, a czasem wolniej. Chwilami wzrusza, momentami bawi, a szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów pokazują co dzieje się po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”. W tej nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian… posklejać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. Ale czy te najskrytsze? Szalonym facetom, tak jak i w poprzedniej części towarzyszą nie mniej szalone i zdeterminowane kobiety – Basia i Zosia, do których w tej części dołączają jeszcze przeurocza Jadzia oraz tajemnicza Pestka.

Zobacz zwiastun

Zobacz kulisy produkcji filmu

Rok produkcji: 2021

Data premiery: 28 stycznia 2022


Reżyseria: Sylwester Jakimow 

Scenariusz: Alina Puchała, Adam Musielski

Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski

Dystrybucja: Next Film

Liczba widzów w kinach: 418.889

Obsada aktorska:

Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Karolina Bruchnicka, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Hanna Nowosielska, Zbigniew Zamachowski, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Piotr Polk, Katarzyna Skrzynecka, Michał Piela, Bartłomiej Nowosielski, Krzysztof Szczepaniak, Feliks Matecki, Monika Krzywkowska, Dariusz Toczek, Sebastian Stankiewicz, Michalina Sosna.